Jsme Drifteři, jsme mechanici, máme driftovací auta, i plochy na kterých Vás to můžeme naučit. 

     Založili jsme školu v roce 2016 a již několik desítek řidičů absolvovali kurz Drift Basic. Tento kurz vás naučí základy driftu od tzv. donátů, přes osmičky, až po nástřely do zatáček a zvládnutí přehozu v driftu. Tento 3,5 hodinový kurz probíhá v našich vozech značky BMW E36 s motorizací 2,5 a 2,8l (výkon 191hp), MB CLK 2,3 kompresor, MB W202, BMW E30 3,0, a BMW E46 2,5 a 2,8l. Tyto vozy jsou vybaveny závodní sedačkou, pásy, hydraulickou ruční brzdou, a zavařeným diferenciálem. Jsou tedy vhodné pro drifting. Nově jsme pořidily i 4 Mazdy MX5, které svou snadnou ovladatelností a nízkou váhou usnadní vaše první drifterské kroky!

     Lektory jsou závodníci národního šampionátu CDS (Czech Drift Series) s mnohaletými zkušenostmi.

Jsou jimi :

- Jirka Jay Janeček 29let(jezdec kategorie PRO, Kaskadér pro Cadilac v Číně)

- Michal Vychodil 25let(Jezdec Kategorie PRO, Vícemistr republiky PRO Drift 2016

- Tomáš Kodera 32let (Mistr kategorie PRO Drift 2013)

- Lukáš Rožníček 27let (Mistr Gymkhana Pro 2017)

- Jakub Valena 30let (Mistr Gymkhana Street a Vícemistr Drift Street)

- Filip Tichý 25let (jezdec kategorie semi pro, konstruktér závodních vozů)

- Lukáš Jaeger 22let (Jezdec kategorie Semi Pro, Mechanik)

Technické zázemí zajišťuje Redneck Garage a MB & BMW Guru v čele se Zajícem:-))))

Depo Marshall - Ondřej Sitta (zajišťuje kontakt mezi lektory, žáky a mechaniky)

 31956667_1646806928773106_3642613930410377216_o_3

Co naše škola nabízí a za kolik???

Kurz Drift Start

Základní kurz takzvaně na zkoušku. Absolvováním tohoto kurzu by jste měli zjistit, jestli je pro Vás drift to pravé. Kurz trvá 1 hodinu, a je složen z 15 minut teoretické základní průpravy o autě a technice driftu, 15 minut jízdy jako spolujezdec s lektorem, a 30 minut se budete učit driftovat. Začnete donuty, a dle pokročilosti se uvidí. Cena kurzu je 2 500 kč

Pozor! Drift je návykový a buďte si jisti, že se ještě uvidíme!

Kurz Drift Basic:

Tento kurz je koncipován tak, aby si jeho účastník osvojil základy driftu, od donátů, osmiček,prací se spojkou, hydraulickou ruční brzdou až po nástřely do zatáček a přehozů v driftu. Je vhodný pro všechny muže i ženy od 15ti let. 

   Drift Basic trvá 4 hodiny a skládá se z 1 hodiny teoretické průpravy, 1 hodiny ježdění s instruktorem (řidič i spolujezdec) a 1,5 hodiny samostatného ježdění pod dohledem instruktora. Půlhodina je zde čas pro přezouvání, doplnění PHM a spol.

Cena kurzu: 6000 kč (jezdí se s našimi vozy, s našima gumama, s naším benzínem, tudíž je cena konečná)

Kurz Drift Advanced:

Nástavba kurzu Drift Basic, kdy jeho účastník již jezdí vytyčené úseky, získává přehled o vzdálenostech Cliping pointů, piluje práci s ruční brzdou, plynem a spojkou, tak aby byl schopen zajet Battle v obou gardech. Tímto se stane úspěšným absolventem tohoto kurzu, a bude připraven jezdit závody v driftech v kategorii STREET. Součástí kurzu je i technická část, kdy Vás naučíme vyměnit poloosy, diferenciál atd. Tato průprava je pro závodníka velmi důležitá a cenná.

Délka kurzu je 6 hodin a cena je 9 000 kč 

Kurz Redneck Drift Weekend

Intenzivní kurz, trvající celý víkend. Páteční teoretická průprava, sobota kurz Drift basic, jen ježdění bude o hodně více(cca 6 hodin) , večer posezení a rozbor nabitých zkušeností, v neděli techniká průprava(sundání poloos, diferenciálu atd) a kurz Drift Advanced. ukončení cca v 17:00. V ceně kurzu je i ubytování a jídlo. 

Cena kurzu je 15 000kč a jedná se o nejvýhodnější variantu jak se naučit Driftovat. 

Kurzy Driftu jsou skvělou variantou jak obdarovat své blízké opravdu hodnotným Dárkem.